Spring events

  1. Emadepäeva jumalateenistus toimub laupäeval, 10. mail kell 3 peale lõunat (15:00) Martin Lutheri (Saksa) kirikus, 499 Preston Street (Prestoni ja Carlingu nurgal). Jutluse peab õpetaja Kalle Kadakas Torontost. Orelil teenib hr. Dietrich Kiesewalter. Vahetult teenistusele järgneb kiriku saalis emade austamine. Palume lahkelt kõiki emasid ja lapsi osalema! Pärast teenistust naudime kohvi, teed või limonaadi ja laulame päevakohaseid laule. Kaasa võib kutsuda nii sõpru kui ka tuttavaid! Nagu ikka nii ka seekord on osalejate panus einelauale väga teretulnud.
  2. MES koostöös OES-ga korraldavad 31. mail Lättemäel talgud, et koristada ja valmistada ette koht jaanipäevaks! Kõik abikäed on oodatud!
  3. 1. aprillist on avatud tänavune Välisministeeriumi Eestit tutvustav viktoriin. Palume ka seekord, et saadaksite teavet viktoriini toimumisest oma välisriikide sõpradele ja kolleegidele. Auhinnad on osalemist väärt! Viktoriini tutvustamiseks võib kasutada allpool olevat e-kaarti. Viktoriin asub aadressil http://quiz.mfa.ee/ ja on avatud 1. aprillist – 31. maini. Viktoriini lehele viivad viidad saatkonna ingliskeelselt kodulehelt ja teiste saatkondade kodulehtedelt.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s


%d bloggers like this: